Лев Толстой


Чтобы посмотреть презентацию с оформлением и слайдами, скачайте ее файл и откройте в PowerPoint на своем компьютере.
Текстовое содержимое слайдов:

Лев ТолстойПідготувалаучениця 10 –А класуДжура Аліна

Лев Миколайович Толстой - російський письменник и громадський діяч, автор Романів «Війна і мир», «Анна Кареніна», «Воскресіння» та інших творів.
Дитинство Народився 28 серпня (9 вересня) 1828 р. в садібі Ясна Поляна Тульської губернії, в одній з найзнатнішіх російських дворянських родин. За материнською лінією, Лев Миколайович належав до давнього роду князів Волконських.
Маєток в Ясній Поляні Перші роки життя Толстого пройшли в маєтку батьків Ясна Поляна недалеко від міста Тули. Дуже рано, в півторарічному віці, він втратив матір Марію Миколаївну, жінку емоційну і рішучу. Толстой знав багато сімейних розповідей про матір. Образ її був овіяний для нього найсвітлішими відчуттями. 

Для Толстого батько був втіленням краси, сили, пристрасної, азартної любові до радощів життя. Від нього він успадкував захоплення псовим полюванням, красу і азарт якої багато років опісля Толстой виразив на сторінках роману «Війна і мир» в описі цькування вовка гончаками старого графа Ростова.
Фотографії1849р.1856р.1876р.1885р.ПортретиХудожник: КрамськийХудожник: Репін
style.rotation
style.rotation
Роман “Війна і мир” «Війна і мир» мало схожий на класичний роман. У нім немає традиційного любовного трикутника, любовного або соціального конфлікту як основи сюжету. Традиційно ключовими елементами роману — кульмініцією або розв'язкою — в той час, як правило, були дуель, одруження або смерть персонажів.
Дев’ята чернетка роману Цей дивний, незвичайний роман має відкритий фінал — майбутнє сім'ї П'єра і Наташі невідоме і лише смутно вгадується. Не зовнішні зміни в долях героїв, а їхна духовна еволюція, їхні етичні пошуки складають справжній зміст «Війни і миру».

Анна Кареніна  другий роман Льва Толстого, завершений 1877 року (опубліковано в 1876—1877 роках). Основний конфлікт роману розвивається на прикладі кількох сімейних пар: Анна − Каренін, Доллі − Облонський, Кіті − Левін. У всіх випадках автор так і не знаходить відповіді на хвилюючі його питання: як живе людина в сім'ї і в суспільстві, чи можна обмежитися тільки рамками сім'ї? У чому секрет людського щастя?

Приложенные файлы


Добавить комментарий