Мектеп ережелері 1- сынып


Пән: Дүниетану №2 Абай атындағы лицей КММ
Сынып: 1 «б»
Қатысқандар: Қатыспағандар:
Күні:19.10.2017
Мұғалімнің аты-жөні: Мусатаева Ә.Ә
Әдіскердің аты-жөні: Сүлейменова С.Ы.
Машықкердің аты-жөні:Тұтқабай Н.А
Тақырыбы:Мектеп ережелері
Оқу мақсаттары (ОМ) ҰМЖ Сабақ мақсаттары: Бағалау критерийлері: (Қ.Б нұсқаулық) Тілдік мақсаттар: (ОМЖ) Құндылықтарды дарыту (оқу бағд.Мәңгілік ел) Пәнаралық байланыстар Өзін-өзі тан, сауат ашу.
Ресурстар (ОМЖ)
Сабақ жоспарының кезеңдері Оқу әдістері Бағалау әдістері Саралау тәсілдері
Сабақтың басы 1)Амандасу.
-Сәлеметсіздер ме,балалар, отырыңдар. Бүгінгі «дүниетану» сабағынан мен Тұтқабай Назгүл Алмасбекқызы беремін.
2)Психологиялық жұмыс
Мектеп деген білім кені, жыр кені, Мектеп деген ғылымның ең үлкені Мектеп деген тәрбиеші адамға
Мектеп деген даналардың мекені Мектеп, мектеп, менің жарқын көңілім. Мектеп, мектеп, шаттық толы өмірім. Мектеп, мектеп, әнім болып төгілдің Мектеп, мектеп, анам боп та көріндің.
-Біз не туралы айттық?(мектеп)
-Балалар кім өлең жолдарын түсіндіреді?
(Мектеп білімнің мекені, тәрбиеші, адамға жақын мекен)
Тамаша!
Қарқын кейбір оқушылар басқаларына қарағанда жылдам жұмыс істейді, қосымша тапсырмалармен жұмыс
Сабақтың ортасы
Топпен жұмыс
Оқулықпен жұмыс 24 бет

-Бұл суретте не бейнеленген?
(мектеп, оқушылар)
Сен мектепке бардын. Өміріңде не өзгерді?
-Мектепте кімдер жұмыс істейді?
(Мұғалім, дәрігер, аспазшы,кітапханашы)
Олар туралы әңгімеле.

Сен білесің бе?
Мектеп- біздің ортақ үйіміз. Мектептің өз ережедері бар. Өз әрекетің үшін жауапты бол. Сонда мектепте әрқашан тәртіп болады.
Сергіту сәті."Көңілді күн"
Дәптермен жұмыс 15-16-бет
№13 жұмыс. Мектепке ненң апаруға болмайды?

№14-жұмыс.Тәртіпті болу қиын ба?

Өте жақсы!
Күлегештер беру
Күлегештер беру Диалог және қолдау көрсету
Кейбір оқушыларға тапсырманы орындау барысында жан-жақты әрі нақты көмек қажет болады.Оқушыларды ойланту үшін және бірқатар жауапты алу үшін алдын ала дайындалған сұрақтарды қоямын. Бұл әдісті қолдану барысында сөзбен қолдау көрсету және ынталандыру
Сабақтың соңы Кері байланыс
-Бүгін маған не ұнады?
-Бүгін маған кім ұнады?
-Мен неге таңғалдым? Өте тамаша! ОМ жеткен және жетпеген оқушылар саны
Егер жетпесе не себепті?
Жоспардан қандай ауытқулар болды,неге? Жалпы баға:
ОМ жету үшін қандай әдіс-тәсілдер тиімді болды?
Сабақтың жақсы өтуіне не әсер етуі мүмкін еді?
Келесі сабақта неге көңіл қою керек (сыныптың, оқушылардың жетістіктері мен кемшіліктері?

Приложенные файлы


Добавить комментарий